mingyumold@126.com + 86 13884490945-

Maker profesional i mold

Cilësi e lartë, çmim konkurrues, shërbim i mirë

Kush jemi ne

Ningbo Mingyu myk është një krijues myk të vendosura në Kinë, e cila është e specializuar në llojet e moulds plastike injeksion, të tilla si Automobilistikë myk, Home Appliance myk, mall mall, myk Thin mur enë, myk takëm, etj.
Me më shumë se 20 vjet myk projektim dhe myk përvojë, Mingyu myk është në rritje dhe zhvillim të shpejtë, dhe kanë shitur myk jo vetëm në tregun kinez vendas, edhe në vende të ndryshme të huaja, të tilla si Malajzia, Tajlanda, Jordania, Izraeli, Turqia, Polonia , Serbia, Meksikë, etj.
Përdorimi i çelikut të mirë dhe struktura dhe dizajni i arsyeshëm i myk është këmbëngulja jonë, njohja e klientit dhe kënaqësia është ndjekja jonë.
Nëse jeni duke menduar për të hartuar ose për të bërë ndonjë myk të ri, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me ne.

Produkti ynë i përzgjedhur

Auto Pjesë Moud, Home Appliance bërë myk, hollë myk mur projektim, lugë e disponueshme dhe thikë myk bërë

Kohët e fundit ka përfunduar myk

Blog

pjesë auto testimin e myk
video myk
Mingyu

Pjesët e makinave testojnë myk

Modeli i brendshëm i makinës i testit të mykut Pjesët e pjesëve të makinës, Pjesët e automobilave të myk, Pjesët e pjesëve të makinave, Pjesët e automobilave testimi i testit të mykut

Lexo më shumë »
temperaturën e mykut
Njohuri Mold
Mingyu

temperaturën e mykut

çfarë është temperatura ime? Temperatura e mykut i referohet temperaturës së sipërfaqes së zgavrës kur formohet. Është e rëndësishme për të

Lexo më shumë »
Close Menu
×
×

qerre