rroba larje makine myk

Aplikacion: myk makinerie larëse rrobash, myk lavatriçe, myk pajisjeje shtëpiake, myk shtëpiak

Përshkrim

myk makinerie larëse rrobash, formim plastik për pjesët e makinës larëse të rrobave

Prezantim i shkurtër:

1 zgavra, vrapues i nxehtë, çelik NAK80 për bërthamën e mykut dhe zgavrën

Materiale plastike GPPS transparente
Çeliku i zgavrës dhe thelbit të mykut NAK80
Çeliku i Mouldbase Standard S50C.LkM ... etj
Nënat e zgavrës 1
Fortësia e kavitetit dhe bërthamës 32-50HRC
Ngurtësinë e pjesëve të veshin 55-60HRC
Sistemi kryesor i tërheqjes Asnje
Aksesorët e myk Standardi Mingyu
Sistemit të ftohjes Standardi Mingyu
përfundojë sipërfaqe Lustër e lartë
Jetë e derdhur 500,000-1,000,000shots
Kontrabandist Kontrabandist i nxehtë
1st koha e testimit70  ditë
Paketim Rasti standard eksportues prej druri

 

Myk Mingyu është me përvojë në hartimin e mykut dhe bërjen e mykut për produkte të ndryshme, të tilla si myk pjesë automobilistike, myk të aparateve shtëpiake, myk mallrash, myk preciz, myk të hollë në dizajnimin dhe bërjen, myk takëm, etj.

nëse ka ndonjë projekt të ri myk, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me ne.