Forma me avullore të rrobave

Artikulli: myk me avullore të rrobave, myk plastik me avull, myk injeksion për të bërë pjesë të avullit të rrobave, myk i mbuluar me avull

Përshkrim

Emri i mykut: myk me avullore të rrobave, myk injeksioni për avullore rrobash

 

Përshkrimi i produktit:

  1. Materiali i produktit: ABS, PC
  2. Madhësia: Varet nga modeli / Dizajni 3D
  3. Në dispozicion për të personalizuara

 

Moldeliku i mykut S50C, .H13,718H, S136,2738,2344, etj
Fortësia e çelikut 28-50HRC
Baza e mykut Baza standarde e mykut, LKM
Kontraktuesi i mykut Kontrabandist i nxehtë
Hapësira e myk Një zgavër e vetme / shumë zgavër
Softuer për dizajn: CAD, UG, PROE, Soliworks
Pajisjet e përpunimit: CNC, EDM, makinë stërvitje, prerje teli
Makinë provuese Varet nga madhësia e mykut, nga 300T -1000T
Portë Porta direkte, Porta anësore, porta e zhytur, etj.
shtypës Kunj nxjerrës, bllok bllokues
Jetëgjatësia e mykut Steelelik i ndryshëm me jetë të ndryshme myk
standard Standardi Kinez, HACO, DME, etj

 

 

 

Paketimi dhe Dorëzimi:

Details paketimit: Filmi plastik i mbyllur dhe kuti druri PLY
Porti i Transportit: Porti Ningbo, Kinë
Koha për dorëzim: 60 90 ditë pas marrjes së pagesës. (varet nga myku)