Pse të zgjidhni MINGYU MOLD

Prodhuesi i mykut profesional për injeksion
Materiali i vërtetë, cilësi e lartë, shërbim me një ndalesë!
OEM & ODM në dispozicion, kohë e shpejtë e dorëzimit!

Profesional në opsionet e mykut të injektimit

 

MINGYU MOLD ka përvojë në mykun e automobilave, mykun e pajisjeve shtëpiake, mykun e pjesëve elektronike, mykun e paketimit dhe mykun preciz. Ne bëjmë rreth 200 grupe myk injeksioni çdo vit, dhe 60% është për eksport. Bëmë kallëp për pjesët e automobilave për kompaninë Auto TOYOTA, CITROEN, Chery, Geely, etj, si dhe bëmë shumë kallëpe plastike për pjesët e pajisjeve shtëpiake për Haier, Hisense.

Përqendrim në prodhimin e kallëpeve me injeksion

l  Ofroni shërbim me një ndalesë, OEM, ODM, shërbim personalizimi.

l  Dizajni falas i produktit dhe dizajni i kallëpit 2D/3D

l  Ofroni Mold Flow Analyze, Prototipi i shpejtë i prodhimit

l  Siguroni përditësimin e informacionit për prodhimin e mykut çdo javë.

l  Pajisjet e përpunimit të avancuar, toleranca mund të arrijë ±0.01mm.

l  Dorëzimi falas i mostrës, test standard 2 herë me myk me materialin plastik të specifikuar.

l  Paketim standard i kutisë prej druri eksportues për dërgesë.

l  Prodhimi me volum të ulët është gjithashtu i disponueshëm

l  Specializuar në prodhimin e kallëpeve të mëdha dhe komplekse me injeksion

l  Koha e shkurtër e dorëzimit

i ndershëm në biznesin e mykut të injektimit

l  Më shumë se 20 vjet përvojë në biznesin e mykut të injektimit dhe kemi ndërtuar marrëdhënie të mira dhe afatgjatë bashkëpunimi me furnitorët dhe klientët tanë.

l  Këmbëngulni në përdorimin e çelikut të vërtetë të mykut me certifikatë dhe sistem të mirë të markës së nxehtë

l  Fitoni reputacion të mirë si në tregun vendas ashtu edhe në tregjet e huaja.