Kush jemi ne

MINGYU Mould është një krijues myk i vendosur në Ningbo Kinë, i cili përqendrohet në llojet e formave plastike të injeksionit, të tilla si myk automobilistik, myk aplikimesh shtëpiake, myk elektrik aplikimi, myk elektronik pjesësh, myk precize.

Me më shumë se 25 vjet dizajnimin e mykut dhe përvojën e bërjes së mykut, Mingyu Mould po rritet dhe zhvillohet shpejt, dhe kanë shitur myk jo vetëm në tregun lokal kinez, por edhe në vende të ndryshme të huaja, të tilla si Malajzia, Tajlanda, Jordani, Rusia, Izraeli, Turqia , Emiratet e Bashkuara Arabe, Afrikën, Polonia, Serbia, Meksika, Bolivia, etj.

Përdorimi i çelikut të mirë dhe struktura dhe dizajni i arsyeshëm i myk është këmbëngulja jonë, njohja e klientit dhe kënaqësia është ndjekja jonë.

Mezi presim të merrni kërkesën tuaj të mykut, ne do t'ju japin kuotën e tyre në kohën e parë.

Çfarë myku mund të bëjmë

Pjesë automobilistike myk, myk i pajisjes shtëpiake, myk elektrik i pajisjes, myku i pjesëve elektrike dhe myk preciz

Kohët e fundit ka përfunduar myk

Blog

plastike-rroba-hallkë
video myk
Mingyu

myk varëse rrobash plastike që tregon video

Kompania Mingyu Mold bëri një myk injeksioni për varëse rrobash plastike, varëse rrobash portative. shiko më poshtë është videoja që tregon këtë myk injeksion. https://www.youtube.com/embed/V8eAYAk8dUQhttps://www.youtube.com/embed/5KMrOfxjKdU

Lexo më shumë »