Grilë automatike pjesë myk

Item: Formë automatike e pjesës së grilave, mjegullave të grilave të automobilave, mykut të grilave të makinave, formësimeve të përparme të grilave

Përshkrim

Grilë automatike pjesë myk

Prezantim i shkurtër:

1 cavitiy, vrapues i nxehtë, çelik 2738H për bërthamën e mykut dhe zgavrën. P20 për bazën e mykut

 

Materiale plastike PP
Çeliku i zgavrës dhe thelbit të mykut 2738H, H13
Çeliku i Mouldbase C50 ose P20
Nënat e zgavrës 1
Fortësia e kavitetit dhe bërthamës 32-50HRC
Ngurtësinë e pjesëve të veshin 55-60HRC
Sistemi kryesor i tërheqjes Asnje
Aksesorët e myk Standardi Mingyu
Sistemit të ftohjes Standardi Mingyu
përfundojë sipërfaqe Lustër e lartë
Jetë e derdhur 500,000-1,000,000shots
Kontrabandist kontrabandist i nxehtë
Koha e testimit 1st Ditë 60
Paketim Rasti standard eksportues prej druri

 

MINGYU MOLD është një nga prodhuesit më profesionalë të dizajnit të mykut dhe bërjes së mykut në Kinë, i cili ka më shumë se vjet përvojë 20 në kallëpe automobilesh, si psh, myk grilë grilë, myk pulti, myk para parakolpash, myk me skarë radiatori, myk tullumbace , myk i mbulimit të rrotave, myk prej mudguardi, myk pasqyre e pasme, myk i rripave të trimave, myk i parakohshëm i parakolpit, myk llambash, myk shtyllash, myk i konzollës qendrore, myk i kutive të dorezave, myk i panelit të dyerve.