pasqyrë auto myk pasqyrë

Item: myk pasqyre automatike pasqyre, myk pasqyre makine pasqyre, myk pasqyre automjeti rishikim, myk plastike pasqyre makine

Përshkrim

pasqyrë auto myk pasqyrë

Prezantim i shkurtër:

1 + 1 cavitiy, vrapues i ftohtë, çelik 2738H për bërthamën e mykut dhe zgavrën. C50 për bazën e mykut

 

Materiale plastike PP
Çeliku i zgavrës dhe thelbit të mykut 2738H, NAK80
Çeliku i Mouldbase C50
Nënat e zgavrës 1
Fortësia e kavitetit dhe bërthamës 32-50HRC
Ngurtësinë e pjesëve të veshin 55-60HRC
Sistemi kryesor i tërheqjes Asnje
Aksesorët e myk Standardi Mingyu
Sistemit të ftohjes Standardi Mingyu
përfundojë sipërfaqe Lustër e lartë
Jetë e derdhur Shtëna 500,000
Kontrabandist vrapues i ftohtë
Koha e testimit 1st Ditë 90
Paketim Rasti standard eksportues prej druri

 

pasqyrë automatike e pasme

 

MINGYU MOLD është një nga prodhuesit më profesionalë të dizajnit të mykut dhe bërjes së mykut në Kinë, i cili ka më shumë se vjet përvojë 20 në kallëpe automobilesh, si psh, myk grilë grilë, myk pulti, myk para parakolpash, myk me skarë radiatori, myk tullumbace , myk i mbulimit të rrotave, myk prej mudguardi, myk pasqyre e pasme, myk i rripave të trimave, myk i parakohshëm i parakolpit, myk llambash, myk shtyllash, myk i konzollës qendrore, myk i kutive të dorezave, myk i panelit të dyerve.