derën e frigoriferit futni myk

ARTIKULL: derë frigorifer futur myk mold myk derë frigorifer mold myk derë frigorifer. myk rondele derë frigorifer

Materiali i produktit: GPPS, transprent

Dimensioni i produktit: 500 * 110 * 120mm

Pesha e produktit:  220g

Përshkrim

derë frigorifer futur myk për frigorifer

Prezantim i shkurtër:

1 zgavra, vrapues i nxehtë, çelik NAK80 për bërthamën e mykut dhe zgavrën. sugjeroni makinën për formimin e injeksionit 500ton

Materiale plastike GPPS transparente
Çeliku i zgavrës dhe thelbit të mykut NAK80, H13,2344
Çeliku i Mouldbase Standard S50C.LkM ... etj
Nënat e zgavrës 1
Fortësia e kavitetit dhe bërthamës 32-50HRC
Ngurtësinë e pjesëve të veshin 55-60HRC
Sistemi kryesor i tërheqjes Asnje
Aksesorët e myk Standardi Mingyu
Sistemit të ftohjes Standardi Mingyu
përfundojë sipërfaqe Lustër e lartë
Jetë e derdhur 500,000-1,000,000shots
Kontrabandist Kontrabandist i nxehtë
Koha e testimit 1st Ditë 65
Paketim Rasti standard eksportues prej druri

 

Mingyu është me përvojë në projektimin dhe bërjen e myk për produkt të ndryshëm, veçanërisht pjesët e automobilave myk, myk të pajisjeve shtëpiake, mykun e mallit, mykun e precizionit, mykun e hollë të dizajnimit dhe të bërjes, myk takëm, etj.

nëse ka ndonjë projekt të ri myk, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me ne.