frigorifer kornizë shishe myk

Artikulli: myk kuadri shishe frigorifer, myk shporta dyer frigorifer, frigorifer dhe myk, myk i zi frigorifer, myk derë frigorifer

Materiali i produktit: PS, transprent

Dimensioni i produktit: 500 * 70 * 95mm

Pesha e produktit:  520g

Përshkrim

kornizë kornizë shishe frigorifer për frigorifer

Prezantim i shkurtër:

1 zgavra, vrapues i nxehtë, çelik NAK80 për bërthamën e mykut dhe zgavrën. sugjeroni makinën për formimin e injeksionit 500ton

Materiale plastike transparent PS / AS
Çeliku i zgavrës dhe thelbit të mykut NAK80
Çeliku i Mouldbase Standard S50C.LkM ... etj
Nënat e zgavrës 1
Fortësia e kavitetit dhe bërthamës 32-50HRC
Ngurtësinë e pjesëve të veshin 55-60HRC
Sistemi kryesor i tërheqjes Asnje
Aksesorët e myk Standardi Mingyu
Sistemit të ftohjes Standardi Mingyu
përfundojë sipërfaqe Lustër e lartë
Jetë e derdhur 500,000-1,000,000shots
Kontrabandist Kontrabandist i nxehtë
Koha e testimit 1st Ditë 65
Paketim Rasti standard eksportues prej druri

 

Si një nga prodhuesit më profesionalë të mykut në Kinë, Mingyu është me përvojë në dizajnimin e mykut dhe bërjen e mykut për produkte të ndryshme, veçanërisht myk të pjesëve të automobilave, myk të pajisjeve shtëpiake, mykut të mallit, myk preciz, myk të hollë që dizenjon dhe bën, myk takëm etj. .

nëse ka ndonjë projekt të ri myk, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me ne.