sirtar frigorifer myk

Aplikacion: sirtar për dhomën e frigoriferit (frigorifer)

Materiali i produktit: PS, transprent

Dimensioni i produktit: 470 * 179 * 410mm

Pesha e produktit:  460g

Përshkrim

myk frigorifer për frigorifer

Prezantim i shkurtër:

1 zgavra, vrapues i nxehtë, çelik NAK80 për bërthamën e mykut dhe zgavrën. sugjeroni makinën për formimin e injeksionit 650ton

sugjeroni të përdorni robot për të kapur kapakët për grumbullimin dhe paketimin e lehtë.

Materiale plastike transparent PS / AS
Çeliku i zgavrës dhe thelbit të mykut NAK80
Çeliku i Mouldbase Standard S50C.LkM ... etj
Nënat e zgavrës 1
Fortësia e kavitetit dhe bërthamës 32-50HRC
Ngurtësinë e pjesëve të veshin 55-60HRC
Sistemi kryesor i tërheqjes Asnje
Aksesorët e myk Standardi Mingyu
Sistemit të ftohjes Standardi Mingyu
përfundojë sipërfaqe Lustër e lartë
Jetë e derdhur 500,000-1,000,000shots
Kontrabandist Kontrabandist i nxehtë
Koha e testimit 1st Ditë 65
Paketim Rasti standard eksportues prej druri

 

Si një nga prodhuesit më profesionalë të mykut në Kinë, Mingyu është me përvojë në dizajnimin e mykut dhe bërjen e mykut për produkte të ndryshme, veçanërisht myk të pajisjeve shtëpiake, siç janë myku frigorifer, rrobat e makinës për larjen e rrobave, myku i kondicionerit, etj.

nëse ka ndonjë projekt të ri myk, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me ne.